fb
icow

Mechanik

Firma Winkiel Sp. z o.o. z siedzibą w Niepruszewie poszukuję kandydatów na stanowisko:

MECHANIK

 Opis stanowiska:

·         Wymiana form na wtryskarkach

·         Dokonywanie napraw i przeglądów wtryskarek oraz pozostałych maszyn i urządzeń peryferyjnych

·         Ustawianie podstawowych parametrów układu

·         Nadzór nad stanem technicznym wtryskarek i pozostałych maszyn i urządzeń

Wymagania:

·         Wykształcenie techniczne

·         Znajomość zasad mechaniki, hydrauliki siłowej, elektryki, elektroniki

·         Umiejętność czytania rysunku i dokumentacji technicznej

·         Gotowość pracy na trzech zmianach

·         Samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów

Dodatkowe atuty:

·         Znajomość technologii Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych (PST)

·         Umiejętność programowania wtryskarek

·         Uprawnienia SEP i inne, przebyte kursy i umiejętności np. spawanie

Co oferujemy:

·         Stabilne i przewidywalne środowisko pracy w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i z jasnymi planami inwestycyjnymi na kolejne lata

·         Zdobycie nowych umiejętności (dokształcenie w technologii przetwórstwa tworzyw) oraz uprawnień (np. obsługa wózka, suwnicy, inne)

CV proszę kierować na adres mailowy: maria.jazurek@winkiel.pl bądź dostarczyć do siedziby Spółki Winkiel Sp. z o.o., ul. Cisowa 9, Niepruszewo

ico1
KARIERA

Sprawdź najnowsze aktualne oferty pracy oferowane przez naszą firmę.

WIĘCEJ
ico1
AKTUALNOŚCI

W dziale aktualności znajdziesz najnowsze informacje o naszej firmie.

WIĘCEJ
  • winkiel.pl