fb
ico1

o firmie

Początki działalności naszego przedsiębiorstwa można datować na dzień 1 lipca 2000 roku, w którym właściciel firmy Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych w Rawiczu Józef Białek sprzedał zakład poznańskiej firmie Winkiel Sp. z o.o. We wrześniu tego roku powstała marka handlowa RAWIPLAST, która dała nazwę oraz znak handlowy wyrobom z tworzyw sztucznych firmy Winkiel.

Przedsiębiorstwo przeszło w 2001 roku reorganizację. Udało nam się także pozyskać nowych klientów i zwiększyć asortyment. Ważnym wydarzeniem było dla nas przeprowadzenie w tym roku pierwszego Audytu Certyfikacyjnego w zakresie zarządzania jakością ISO 9001:2000.

W roku 2002 otrzymaliśmy certyfikat jakości ISO 9001:2000. Wpłynęło to korzystnie na wzrost produkcji oraz zwiększenie sprzedaży wyrobów. Intensywny rozwój pozwolił nam przeprowadzić modernizację parku maszynowego.

Kolejny rok obfitował w wiele korzystnych zmian. Największą było kupno wydziału produkcji syfonów od przedsiębiorstwa Inco-Veritas. Rozszerzyliśmy również park maszynowy wprowadzając do produkcji nowoczesne wtryskarki. Ich zakup był możliwy dzięki współfinansowaniu inwestycji ze środków Funduszu Dotacji Inwestycyjnych PHARE 2001.

W roku 2004 podjęliśmy decyzję o budowie nowego zakładu produkcyjnego, powstającego na ziemiach wykupionych przez firmę w Niepruszewie. W marcu 2005 roku rozpoczęła się budowa nowego zakładu w niewielkiej odległości od autostrady A2. Jednocześnie widoczny był stały wzrost produkcji oraz sprzedaży w Rawiczu. Przeprowadzka firmy nastąpiła w styczniu 2006 roku i trwała aż miesiąc. W dawnej placówce przedsiębiorstwa pozostała jedynie narzędziownia, która dopiero w czerwcu została przeniesiona także do Niepruszewa.

ico1
PROMOCJE

Zapraszamy do zapoznania się z obecnie obowiązującymi promocjami.

WIĘCEJ
ico1
AKTUALNOŚCI

W dziale aktualności znajdziesz najnowsze informacje o naszej firmie.

WIĘCEJ
  • winkiel.pl
  • winkiel.pl
  • winkiel.pl
  • winkiel.pl
  • winkiel.pl
  • winkiel.pl